O NAS

Kim jesteśmy?

Produkujemy wysokiej jakości balustrady wewnętrzne i zewnętrzne oraz poręcze. Proponujemy doradztwo na etapie wyboru konkretnych rozwiązań oraz materiałów, z których mają być wykonane. Oferujemy doskonały serwis: wszystkie zamówienia realizujemy zgodnie z potrzebami klientów, wykonujemy wstępny pomiar na miejscu, a nasza ekipa montuje balustrady i poręcze w dogodnym dla klienta terminie.

W katalogu naszych produktów znajdują się zarówno balustrady wewnętrzne, jak i zewnętrzne oraz poręcze. Produkujemy z trwałych, praktycznych materiałów, takich jak aluminium, stal czarna, stal nierdzewna, szkło. Nasze projekty są funkcjonalne, dostosowane do przestrzeni, elementem której mają się stać. Gotowe produkty są atrakcyjne wizualnie, estetyczne i łatwe w utrzymaniu.

0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Co nas wyróżnia?

terminowość

Wykonujemy pomiar i montaż w terminie dogodnym dla klienta.

jakość

Jako producent zapewniamy wysokiej jakości materiały i wykonanie.

fachowe doradztwo

Służymy radą i ponad 5-letnim doświadczeniem.

Opinie

  • Zamontowana balustrada francuska zgodnie z zamówieniem, montaż zgodnie z umówionym terminem, profesjonalna ekipa, wysoka jakość produktu, polecam.

    Jakub
  • Polecam z czystym sumieniem tą firmę. Panowie najpierw przyjechali na pomiar z katalogiem swoich realizacji, później na przymiarkę i ostatnim etapem był montaż. Realizacja naszej balustrady odbyła się zgodnie z umówionym terminem i bez problemów. Jestem bardzo zadowolona z Panów pracy 🙂

    Justyna
  • Bardzo dobry kontakt z Wykonawcą, solidnie wykonana balustrada oraz przystępna cena. Jestem bardzo zadowolona 🙂

    Aleksandra

Zamów funkcjonalne balustrady i poręcze